4 Ekim 2012 Perşembe

Chris Hemsworth ve Johnny Harris Kristen Hakkında Konuşuyor!

Metro: Snow White and the Huntsman setinde Kristen Stewart'la aranız nasıldı?

Chris Hemsworth: Yüzümü yumruklaması dışında harikaydı. Gerçek bu. Kocaman bir yumruktu, çok acı vericiydi. Hayır şaka yapıyorum tabii ki. Onunla çalışmak şahaneydi. Karakterinin ne yapması gerektiği konusunda güçlü bir tutumu vardı, ki bu da iyi bir şey. Kendini sınırlayan biriyle çalışmak istemezsiniz.
IndieLondon Johnny Harris: Snow White'tan önce hiç kimsenin umrunda değildim ama Kristen Stewart'la birlikte bir filmde yer aldıktan sonra aniden bir sürü telefon almaya başladım. Geçen hafta evlendim ve tüm kuzenlerim 12-13 yaşlarındalar, düğündeyken onların bana bakış açılarının nasıl değiştiğini görebiliyordunuz. Şimdi birden bire benimle işim hakkında konuşuyor ve onlar için Kristen'dan imza alıp alamayacağımı soruyorlar.

Kristen'ın sette size çok yardımcı olduğundan bahsetmiştin, hatta kendi sahneleri olmasa bile.

Johnny Harris: Evet, özellikle de cenazede şarkı söylediğim sahne. Çekim yapacağımız günün sabahında şarkıyı sadece benim söyleyeceğimi öğrendim çünkü hep beraber söylememiz teknik açıdan sorun yaratıyormuş. Böyle anlarda, kamera sadece size odaklı olduğunda sahnedeki oyuncular yokmuş gibi davranırsınız ama aslında ordadırlar. Bu durum size sette nasıl hissetmeniz gerektiğini gösterir nitelikte. Fakat o gün etrafıma baktığımda Kristen ve  Chris (Hemsworth) oradaydı, Ray (Winston) ve Bob (Hoskins) iki yanımda duruyorlardı. O anı asla unutmayacağım. Duygusal bir sahneydi, hepimiz ağlıyorduk ve Kristen'a dönüp baktığımda onun da ağladığını gördüm, fakat kamera ona dönük bile değildi. Ona bunun için çok müteşekkirim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder